Créer un site internet

دستگاه ثبت و ذخیره شماره موبایل مشتری

همانطور که می دانید ابزارها و فناوری ها به بازوهای کسب و کارها بدل شده اند، آنها آماده مستحکم کردن و سرعت بخشیدن به روابط مشتریان و کارفرمایان باهم هستند. طبیعتا داشتن ابزارهای حرفه‌ای می‌تواند باعث رشد و تحول یک کسب و کار باشد.

دستگاه ثبت شماره برای تحول کسب و کارهای کوچک

برای کارآفرینان رشد و بزرگ شدن کسب و کار فرم ثابت و معینی ندارد؛ در حقیقت به این دلیل که اهداف متفاوتی برای آنها وجود دارد، پس قابلیت ابزارها نیز متنوع‌تر می‌شود. در این مقاله به طور مشخص می‌خواهیم در مورد عواملی که باعث تحول در کسب و کار شما می‌شود صحبت کنیم و در نهایت برای تعاملات مستحکم مشتریان با شما، ابزار مناسب را معرفی کنیم.

تحول کسب و کارهای کوچک

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و سرعت پیشرفت فناوری در جهان، همراه شدن با دنیای تکنولوژی می‌تواند برای کسب و کارهای کوچک راهکار مناسب‌تری باشد. دستگاه ثبت و ذخیره شماره موبایل مشتریان یکی از ابزارهای فوق‌العاده‌ای هست که برای کسب و کارهای کوچک توصیه می‌شود؛ چرا که فرایند ارتباط‌سازی در این نوع مشاغل بسیار متنوع و پر هزینه است. اما کسب و کار کوچک چیست؟ در واقع به گروهی از مشاغل که فعالیت‌های کوچک‌تری دارند و با تجهیزات و سرمایه کمتری آغاز به کار می‌کنند، کسب و کار کوچک گفته می‌شود. این مشاغل اغلب ارتباط مستقیمی با مخاطب خود داشته، بنابراین حساسیت بیشتری برای ایجاد ارتباط با مخاطب هدف خود دارند.

مشکل اغلب این مشاغل کوچک، عدم رشد است. در حقیقت اغلب کارآفرینان شیوه کسب و کار را از گذشته‌گان خود آموخته‌اند؛ بنابراین با شیوه کاملاً سنتی آغاز به کار می‌کنند. بیشتر آن‌ها در مسیر، با ابزارها و امکانات جدید آشنا می‌شوند و برای این تغییرات بسیار آماده هستند. اما برخی هرگز روی خوش به ابزارهای جدید نشان نمی‌دهند و برای سال‌ها به صورت سنتی کار می‌کنند. این گروه ابتدا با کاهش درآمد روبرو می‌شوند و کم کم شاهد حضور رقبای سرسخت و پر قدرت در کنار خود می‌شوند. آن‌ها در چشمان مشتریانشان پایان کار خود را می‌بینند. شکست یک کسب و کار هرگز خوشایند نیست.

دستگاه ثبت شماره موبایل برای کسب و کارهای کوچک

اگر مشاغل کوچک را به دو گروه حضوری و غیر حضوری تقسیم کنیم؛ درک می‌کنیم که گروه مشاغل کوچک حضوری، از حساسیت بیشتری برای ارتباط‌سازی برخوردار است. دستگاه ثبت شماره مشتری یک ابزار تعاملی با امکانات متنوع برای ایجاد تعامل و افزایش فروش است. کار این دستگاه، ذخیره شماره موبایل مشتریان بعد از هر خرید است؛ جایی که فروشندگان از مشتریان خداحافظی می‌کنند و مشتری از فروشگاه خارج می‌شود.

داشتن رفتار خوب، محصول با کیفیت و تخفیف عالی به طور کل، دارای تاریخ انقضا برای ذهن یک مشتری است. شما نیاز به یک پل ارتباطی دائمی و مستحکم برای ارتباط متقابل با مشتریان خود دارید. با دستگاه ذخیره موبایل مشتری می‌توانید یک پل به ذهن مشتری خود بزنید و با استفاده از امکانت لایت پنل آن را مستحکم کنید. به طور خلاصه تحول برای یک کسب و کار زمانی اتفاق می‌افتد، که امکان تأثیرگذاری روی مشتری وجود داشته باشد. اگر شما در فضای مجازی فعال باشید، اما نتوانید تأثیرگذاری لازم، برای مشتری ای که به صورت حضوری از شما خرید می‌کند داشته باشید، مشخص است که پول خود را دور ریخته‌اید.

 

تغییر و تحول با امکان ارتباط از راه دور

یکی از امکانات دنیای فناوری ایجاد ارتباط از راه دور است. این امکان برای فرایند بازاریابی بسیار مؤثر است. تصور کنید شما هیچ دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان یا دستگاه شماره گیر مشتری ندارید، اما روزی یک شخص به شهر شما سفر می‌کند و خیلی اتفاقی فروشگاه شما نظرش را جلب می‌کند و اتفاقاً از شما خرید می‌کند و... خداحافظ تا سفر و اتفاقی دیگر!

این بدترین اتفاق نیست، شما بدتر از این‌ها را از سر خود گذرانده‌اید، اما شما به همین راحتی یک مشتری را از دست دادید، البته از این مشتری‌ها زیاد از دست می‌دهید! حالا تصور کنید که این مشتری و امثال آن، فقط یک شماره تماس نزد شما داشته باشند که اتفاقاً در یکی از فضاهای مجازی هم از آن استفاده کنند. آیا ارسال یک پست آموزشی در مورد نحوه استفاده از محصول شما یا آفر بزرگ اخر فصل و حتی تغییر آدرس فروشگاه، می‌تواند برای شما پل مستحکمی با مشتری باشد؟

حتی اگر یک فروشگاه در قلب بازار بزرگ داشته باشید نیاز به ارتباط از راه دور با مشتری خود دارید. شما با داشتن یک دستگاه ثبت شماره موبایل در فروشگاه خود به یک فرایند اتوماسیون در کسب و کار خود دست پیدا می‌کنید. این فرایند یکی از عوامل رشد برای مشاغل بزرگ و کوچک محسوب می‌شود. اتوماسیون automation ترکیب دو کلمه مستقل automatic و operation ساخته شده است که در اصطلاح به نوعی از تکنولوژی برای کنترل و نظارت اطلاق می‌شود. اهمیت این فرایند در بازاریابی و ارتباط مؤثر با مشتری مشخص می‌شود. در صرف زمان، هزینه بیشتر و حتی استخدام نیروی کار جداگانه برای کارآفرینان صرفه‌جویی می‌کند.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری با می‌می پلاس

برخی از صاحبان مشاغل راه ارتباط با مشتریان خود را بسیار پیچیده می‌بینند؛ شاید داشتن یک دستگاه ذخیره شماره موبایل حضوری و دستگاه ارسال پیامک برای یادآوری شما به مشتری واقعاً کافی باشد. شاید نیاز باشد قبل از هرکاری نیاز مشتریان خود را بشناسید و براساس خواسته آن‌ها تصمیم اقتصادی اتخاذ کنید. خیلی از افراد برای تغییر در میزان فروش، هزینه‌های گزافی پرداخت می‌کنند؛ برای مثال در شبکه‌های مجازی تبلیغات می‌کنند، از اینفلوئنسرها برای معرفی کسب و کار خود استفاده می‌کنند، حتی بدون آنکه نیاز مخاطب خود را بشناسند.

Add a comment