Créer un site internet

خرید کره بادام زمینی از سایت سالماطور

کره بادام زمینی یکی از محبوب ترین مواد غذایی درجهان است. طعم آن خوشمزه و بافت آن به سادگی، شگفت انگیز است و نحوه چسبیدن آن به سقف دهان شما قبل از ذوب شدن فوق العاده است.

کره بادام زمینی یک خمیر است که از بادام زمینی های بو داده و خشک تهیه می شود. ایالات متحده صادر کننده اصلی و یکی از بزرگترین مصرف کنندگان کره بادام زمینی است. کره بادام زمینی غذایی غنی از مواد مغذی است که حاوی پروتئین، چندین ویتامین و مواد معدنی است. این کره معمولا روی نان و نان تست سرو می شود.

کره بادام زمینی غذایی نسبتا فرآوری نشده است اما بسیاری از مارک های تجاری، قند، چربی های هیدروژنه و سایر مواد را به آن اضافه می کنند، آنچه شما نیاز دارید کره بادام زمینی طبیعی و بدون افزودنی است. البته این افزودنی ها علاوه بر قیمت کره بادام زمینی برروی کیفیت آن نیز تاثیر زیادی دارند. پیشنهاد ما به شما کره بادام زمینی بدون شکر سالماطور می باشد. 

 

کره بادام زمینی سالماطور چه ویژگی هایی دارد؟

کره بادام زمینی غذایی نسبتا فرآوری نشده است و به جای خرید مواد غذایی بی ارزش کره بادام زمینی طبیعی سالماطور را امتحان کنید. کره بادام زمینی از حدود 25 % پروتئین تشکیل شده است و آن را به یک منبع پروتئین گیاهی عالی تبدیل کرده است.

کره بادام زمینی سالماطور، بدون شکر، نمک و سایر مواد افزودنی می باشد و می توانید از طعم بینظیر بادام زمینی لذت ببرید. با خرید کره مغزیجات و استفاده از آن در محل کار و یا بعد از تمرین در باشگاه، پروتئین و انرژی بدن خود را سریع تامین کنید.

خواص کره بادام زمینی

کاهش وزن

کاهش بیماری های قلبی و عروقی

خطر سرطان را کاهش می دهد 

در برابر بیماری آلزایمر محافظت می کند

خطر دیابت را کاهش می دهد

از سنگ کیسه صفرا جلوگیری می کند

کره مغزیجات؛ بمب انرژی بدن

امروزه با وجود مشغله‌ای که زندگی همه را احاطه کرده است، حفظ انرژی و ادامه‌ی فعالیت‌ها‌ی روزمره، کار سختی به نظر می‌آید. بنابراین به یک بمب انرژی احتیاج دارید تا شما را سر‌زنده‌تر کند و موجب افزایش انگیزه شود. وجود پروتئین، فیبر و اسید‌ها‌ی چرب همگی در تامین انرژی روزانه می‌توانند بسیار سود‌رسان باشند. کره بادام زمینی منجر به ایجاد احساس سیری می‌شود؛ اگر یک فرد پر‌دغدغه هستید که زمان کافی برای تغذیه ندارد، شما می‌توانید از کره بادام زمینی ایرانی بهره‌مند شوید.

شرایط نگهداری کره بادام زمینی

به دلیل وجود چربی های فراوان و رطوبت نسبتا کم موجود در کره بادام زمینی امکان رشد باکتری وجود ندارد و ماندگاری کره بادام زمینی افزایش می یابد. کره بادام زمینی را در مکان سرد و تاریک نگهداری کنید ونیازی به یخچال نیست به خاطر داشته باشید که پس از هربار مصرف درب ظرف را محکم ببندید زیرا قرار گرفتن طولانی مدت در معرض هوا خراب شدن محصول را تسریع می کند.

در هنگام خرید کره بادام زمینی به طعم، رایحه و بافت آن توجه کنید. قیمت کره بادام زمینی، در مقایسه با خواصی که دارد بسیار ناچیز می باشد. مجموعه سالماطور با ارائه قیمت رقابتی برای این محصول شرایط بهتری برای مشتریان فراهم کرده است. برای اطلاع از قیمت کره مغزیجات کلیک کنید.

Add a comment